• Hotel Biały Dom na Śląsku, rzut z góry
  • Ujęcie apartamentu w Hotelu Biały Dom pod Gliwicami na Śląsku
Witamy w Hotelu Biały Dom Paniówki pod Gliwicami
Zapraszamy naszych Gości do odwiedzin nowo otwartego serwisu!

Aktualne promocje

Zachęcamy wszystkich w każdą środę do poprawnego saunowania bez tekstylii. Rytuały odbywają się w saunie fińskiej po godzinie 19:00

Fotobudka, dekoracja światłem, animacje dla dzieci, fontanna czekoladowa i wiele innych - poznaj naszą bogatą ofertę atrakcji weselnych!

Ostatnie wolne terminy na wesela w 2016 roku! Sprawdź naszą specjalną ofertę powiększoną o wiele atrakcji. Nie zwlekaj z decyzją!

Nasze atuty

Hotel Biały Dom to połączenie komfortowych wnętrz oraz funkcjonalnych rozwiązań. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje klasy standard, biznes oraz de luxe. Gościom hotelu zapewniamy dostęp do darmowego wifi oraz  bezpłatny monitorowany parking! 

 

 

Hotel&Spa Biały Dom zlokalizowany jest w samym sercu aglomeracji Śląskiej, znajdując się w pobliżu centrów największych miast takich jak Gliwice, Katowice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska czy Mikołów. 

Opierając się na sprawdzonych recepturach oraz nowoczesnych formach gotowania stworzyliśmy potrawy, które zaspokoją najwyższe oczekiwania kulinarne prawdziwych smakoszy. 

Kontakt

ul. Karola Darwina,
44-177 Paniówki

 

tel. (32) 323 85 52

tel. (32) 757 14 10

 

recepcja-paniowki@bialydom.com.pl

Odwiedź pozostałe obiekty
Unia Europejska
Newsletter
Złap najświeższe promocje !