O nas

Kompleks Restauracja Hotel Biały Dom znajdujący się w centrum Czerwionki dzięki doskonałej lokalizacji stanowi idealną przestrzeń zarówno na organizację różnego rodzaju przyjęć, jak i odpoczynek w hotelowym zaciszu. 

 

Obiekt został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy kompleks restauracyjny z gustownie i elegancko urządzonymi wnętrzami, nadającymi się zarówno na organizację wystawnych bankietów, jak i biznesowych konferencji. 

 

Oprócz stylowych wnętrz restauracyjnych, do dyspozycji Gości oddajemy również komfortową przestrzeń hotelową. Do dyspozycji oddajemy łącznie 40 pokoi klasy standard, biznes oraz de luxe.

 


Niewątpliwym walorem jest również serwowana przez Nas kuchnia. Kreatywność Naszych kucharzy w połączeniu z niebanalnym wyczuciem smaku i proporcji w przyrządzaniu potraw sprawiają, iż możemy pochwalić się kuchnią na najwyższym poziomie, która zadowoli najbardziej wymagające gusta.

 

 

Obiekt stanowi komfortową przestrzeń zarówno do pracy, wypoczynku jak i turystyki, nieopodal zielonych terenów, lasów, stawów oraz uroczych zakątków przyrody.  Dojazd jest wygodny i szybki, dzięki znajdującym się w pobliżu autostradom A1, A4 oraz  rozbudowanej sieci połączeń drogowych umożliwiających dojazd z okolicznych miast aglomeracji śląskiej.

Rezerwacja:
Rezerwacja telefoniczna:
(32) 431 89 86