Atrakcje w strefie wellness

STREFA WELLNESS                             

 

Naszą misją jest sprawianie, aby Twój czas zwolnił, a każda chwila miała swój niepowtarzalny klimat! 

 

W ramach pobytu w strefie Wellness do dyspozyji Gości oddajemy:

SAUNA FIŃSKA

Doskonały sposób na relaks i odprężenie. Ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu, doskonale hartując ciało. Osoby regularnie korzystające z sauny rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. Sauna oczyszcza skórę i organizm z toksyn oraz działa kojąco na układ mięśniowy. 

 

SAUNA INFRARED

Sauna na podczerwień, to alternatywa dla sauny tradycyjnej. W tego typu saunie promieniowanie jest bezpośrednio ukierunkowane na nasze ciało i wnika w nie nawet do 5 centymetrów w głąb. Te właściwości sprawiają, że sauna na podczerwień pomaga zwalczyć różne schorzenia oraz poprawia  funkcjonowanie naszego metabolizmu, dlatego dłuższe pobyty wskazane są dla osób, które chciałyby zrzucić zbędne kilogramy. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala około 600 do 800kcal. Sauna na podczerwień nadaje skórze zdrowy wygląd, pomaga również walczyć z cellulitem. 

Temperatura w saunie na podczerwień zazwyczaj wynosi 50 - 60 stopni. 

 

ŁAŹNIA PAROWA

Łaźnia parowa charakteryzuje się dużą, bo aż 100 % wilgotnością, przy czym temperatura osiąga maksymalnie 50 stopni. Duża wilgotność obniża napięcie mięśni, co pomaga w zrelaksowaniu i odprężeniu się. Pobyt w saunie ma własności oczyszczające ciało z toksyn, poprawiające krążenie i wyrabiające odporność na choroby. Poprawia się też samopoczucie, bo pod wpływem wysokiej temperatury organizm wytwarza więcej endorfiny, czyli hormonu szczęścia.

Łaźnia parowa jest alternatywą dla tych, którzy nie mogą korzystać z gorącej i suchej sauny, dlatego niezależnie od przeciwwskazań zdrowotnych można znaleźć wersję idealną dla siebie.

 

PODGRZEWANA KANAPA

Tepidarium to rodzaj wypoczywalni, której głównym elementem wyposażenia jest wyprofilowana kanapa. Przyjemne ciepło połączone z niską wilgotnością i aromatem działa odprężająco, regeneracyjnie i relaksacyjnie na organizm stwarzając niepowtarzalny komfort wypoczywających.

 

JACUZZI

Ożywcza moc kąpieli w jacuzzi z bąbelkami doskonale uspokaja, wycisza oraz regeneruje nie tylko duszę, ale i ciało. Pobudza krążenia krwi, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz wspomaga procesy odnowy biologicznej.

 

PRYSZNIC WRAŻEŃ

To kombinacja masażu zimną i ciepłą wodą lub zimną mgiełką przy jednoczesnej zmianie koloru podświetlenia kabiny. Każdy seans trwa 60 sekund i jest uruchamiany przyciskiem umieszczonym w kabinie. Dodatkowe wrażenia zapewniają uwalniające się aromaty olejków eterycznych oraz dźwięki muzyki lub odgłosy natury.

 

 

WIADRO ZIMNEJ WODY

Prysznic kubełkowy, to samo napełniające się zimną wodą wiadro. Jest to szybki i mocny strumień zimnej wody, która przelewa się, masuje plecy, doskonale wzmacnia, przyspiesza pracę tętniczo-żylną oraz orzeźwia ciało i umysł.

 

POKÓJ RELAKSU

Pokój relaksu to miejsce do odpoczynku, gdzie do dyspozycji Gości znajdują się komplety wypoczynkowe i leżaki relaksacyjne. Jest to przestrzeń, która pozwoli przenieść się w świat błogiego relaksu przy spokojnych dźwiękach muzyki kojącej zmysły, zapachu aromatycznych olejków i romantycznym blasku świec.

 

 

CENNIK STREFY WELLNESS

 

 

Wejście bez limitu

35 zł

Ręcznik

5zł
Klapki

5zł

 

 

KARNETY (ważne 2 miesiące)

 

 

10 wejść

250zł

 

 

 

 

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH CENY USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE!

 


REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STREFY WELLNESS