Babski comber w listopadzie? Nie do końca.

Nie skłamiemy, że nie raz odzywał się dźwięk telefonu po którym następowało pytanie czy w przyszłym roku babskie combry się odbędą. Widząc, że nasza piękniejsza część Rybnika oraz okolic chyba nie wyszalała się w 2022 roku - powstał pomysł Queen of the night!

Królowej zabawy nie ominie koronacja, a na nasze Panie czekać będą cenne nagrody. Spotka Was też dobra zabawa, pyszne dania, pikantne atrakcje i zaskakujące zabawy. Weźcie tylko dobry humor i może przydać się też bilet.

Bilety do nabycia w recepcji lokalu:

ul. Łukowa 10
44-207 Rybnik-Ochojec
tel. (32) 235 95 66

 

 

MENU 19.11

 

ZUPA:

KREM Z GRILLOWANEJ DYNI Z OLIWĄ DYNIOWĄ

 

DANIE GŁÓWNE:

POLĘDWICZKA WIEPRZOWA Z GRILLA Z CEBULKĄ DUSZONĄ W WINIE, PUREE ZIEMNIACZANO-SELEROWE Z JABŁKIEM, DUET MARCHWII Z TYMIANKIEM I POMARAŃCZĄ

 

DESER:

BUFET MINI DESERKÓW

 

BUFET ZIMNY:

SAŁATKA Z MAKARONEM GRANDINE

SAŁATKA Z OWOCAMI SEZONOWYMI Z SOSEM MIODOWO-LIMONKOWYM

TORTILLA, PIEROŻKI GYOZA, SERKI CHILLI

FILECIKI W SEZAMIE Z SOSEM TZATZIKI

ROLADKA DROBIOWA Z POMIDORAMI SUSZONYMI I FETĄ

SŁONE BABECZKI Z MUSEM Z TUŃCZYKA

SELEKCJA SERÓW

FOCCACIA Z OLIWKAMI

CAPRESE

TYMBALIKI Z ŁOSOSIA

TERRINA RYBNA Z KREWETKAMI

PASTRAMI Z WARZYWAMI I SOSEM KOKTAJLOWYM

 

BUFET CIEPŁY:

RISOTTO Z ZIELONYMI WARZYWAMI

GRILLOWANY FILET Z MASEŁKIEM ZIOŁOWYM

POLICZKI WIEPRZOWE W BIAŁYM WINIE

DUET FASOLKI SZPARAGOWEJ W BECONIE

SURÓWKA Z SELERA Z RODZYNKAMI

 

CIEPŁA KOLACJA:

POTRAWKA DROBIOWA

 

 

 

REGULAMIN WYDARZENIA

1. W przypadku wprowadzenia regulacji dotyczących COVID-19, w szczególności obostrzeń uniemożliwiających zorganizowanie wydarzenia lub udział w wydarzeniu przez Kupującego, kwota uiszczona tytułem ceny za zakup biletu nie podlega zwrotowi.
2. Kwota odpowiadająca uiszczonej cenie zostanie przeznaczona na voucher możliwy do wykorzystania na usługi gastronomiczne lub hotelowe w Restauracji i Hotelu Biały dom w Rybniku w terminie do dnia 31 grudnia 2023 r.
3. W przypadku odwołania planowanych wydarzeń, możliwe jest wykorzystanie zakupionego biletu na tożsamą imprezę w 2023 roku.
4. Voucher o którym mowa w ust. 2 jest na okaziciela. Jego wykorzystanie możliwe jest do dnia 31 grudnia 2023 r. Brak skorzystania z usług Restauracji Biały Dom nie uprawnia do zwrotu gotówki.
5. Wykonawca zobowiązuję się do zapewnienia sprawnej obsługi, oraz zapewnienia czystości w pomieszczeniach sanitarnych przez cały czas trwania imprezy.
6. Obsługa Restauracji oraz właściciel nie odpowiadają za przerwy w dostawie prądu spowodowane przez firmę TAURON POLSKA oraz nie ponoszą kosztów z tym związanych, niemniej Wykonawca zapewnia, iż Restauracja dysponuje niezależnym agregatem prądotwórczym.
7. Kupujący zobowiązuje się do pokrycia ewentualnych szkód i zniszczeń powstałych w trakcie trwania przyjęcia.
8. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zabawie, kwota uiszczona tytułem ceny za zakup biletu nie podlega zwrotowi.