Wellness & SPA

MASAŻE I ZABIEGI

Masaże

Nazwa masażu Czas Cena

Masaż relaksacyjny

Działa rozluźniająco, odpręża i uspokaja. Wykonywany na bazie oliwki.
30 min 100 zł
50 min 200 zł

Masaż klasyczny (leczniczy)

Wykorzystanie tradycyjnych technik masażu działających leczniczo i pobudzająco.
30 min 130 zł
50 min 240 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie relaksacyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych.
50 min 230 zł

Masaż aromatyczną świecą

Wykorzystanie tradycyjnych technik masażu. Ma działanie przeciwbólowe, antystresowe, ale też uspokaja i głęboko relaksuje. Poprawia jakość snu.
50 min 220 zł

Zabiegi

Nazwa zabiegu Czas Cena

Piękno dla twarzy

Pielęgnacja twarzy dobrana do indywidualnych potrzeb z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków. Zabieg obejmuje kosmetyczny masaż twarzy, szyi oraz dekoltu z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków oraz maseczkę na twarz.
30 min 150 zł

Owocowe ujędrnienie

Zabieg intensywnie nawilżający, wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, który obejmuje peeling całego ciała, maskę na ciało, masło odżywcze oraz masaż modelujący z wykorzystaniem tradycyjnych technik manualnych.
80 min 380 zł

Czekoladowa słodycz

Czekolada w kremie rewitalizuje, regeneruje oraz zmiękcza skórę. Zabieg obejmuje czekoladowy peeling całego ciała, masaż aromatyzowanym masłem, masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz czekoladową maseczkę na twarz.
80 min 320 zł

Peeling całe ciało

Aromatyczny owocowy peeling, który pobudza skórę do wytwarzania nowych komórek. Usuwa obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka oraz sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona - po prostu młodsza i piękniejsza.
30 min 100 zł
Nowość

Peeling na stopy

Zadaniem peelingu jest złuszczenie warstwy zewnętrznej naskórka, czego efektem jest wygładzenie i zmiękczenie stóp. Wykonywany podczas peelingu masaż, poprawia krążenie krwi, co niweluje ciężkość i opuchliznę stóp. Peeling stóp należy wykonywać co kilka dni, a przynajmniej raz w tygodniu.
20 min 50 zł
Nowość

Peeling na dłonie

Peeling usuwa z powierzchni dłoni różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz martwe komórki, dzięki czemu skóra staje się gładsza i wygląda znacznie młodziej. Ulega poprawie mikrokrążenie krwi, przez co substancje aktywne w kremach lepiej wnikają w skórę, poprawiają jej wygląd i stan.
20 min 50 zł
Powrót do listy